KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15532112
nr 1553 2112
Catharina Köhler
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Solmålaren". Signerad, daterad -68. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 83x78 cm
Catharina Köhler, svensk målare född 1944.
Utrop:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:20:14